ציור קיר אבסטרקטי בקניון אם הדרך

ציור קיר אבסטרקטי בקניון אם הדרך

קניון אם הדך ממוקם במרכז הארץ, בכפר ויתקין. מדובר בקניון שוקק חיים אליו מגיעים תושבי האזור, תיירים רבים העוצרים בכביש 2 ומבקרים המעוניינים לרכוש  מזון ופריטים מיוחדים. ציור על עמודים

הקניון הזמין ציורי קיר על עמודים וציור קיר אבסטרקטי. ציורי הקיר על העמודים נראים מרחוק ונותנים תחושה שמדובר במקום מיוחד, אומנותי, קניון שונה במהותו משאר מרכזי הקניות בארץ. מטרת ציור הקיר האבסטרקטי היתה לרענן ו”להקפיץ” את הקומה השניה ובעיקר להוסיף חיים לחלל במפלס פתוח, גדול ורחב ידיים.

ציור קיר אבסטרקטי מתאים מאד ועונה על כל הדרישות: מוטיב מרכזי עם הרבה צבע, אלמנט מפתיע וחדשני וכמובן ציור הקיר מעניק מגע אומנותי לכל הקומה השניה בה ממוקם קפה לנדוור ו”הגלריה”, אולם האירועים של המקום.

טכניקת ציור קיר בסגנון אבסטרקט שייכת לזרם הפוסט מודרני והולכת וצוברת תאוצה ברחבי העולם. מדובר בציורי קיר הנחשבים ליצירת אומנות לכל דבר ומוזמנים לעתים על ידי אספנים ואוצרים תוך שהם נשמרים ומתוחזקים ברמה גבוהה מאד. ציוריו של ג. ארנולד שייכים לזרם האבסטרקטי אקספרסיוניסטי - זרם אומנותי חדשני ונועז.

 

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook

עדיין אין תגובות

השאירו תגובה