ציורי קיר בבתים משותפים

ציורי קיר בבתים משותפים

האם הגיע הזמן לשדרג את הבית המשותף? האם אתם עולים במדרגות (או במעלית) ומרגישים שהבניין משעמם, סטנדרטי וחסר כל ייחוד? אם כך הצטרפו לטרנד החדש של ציורי קיר בבתים משותפים. בתים משותפים רבים כבר נהנים מהשידרוג המדהים שקיבלו. בין אם מדובר בציור על ארונות החשמל ובין אם מדובר על ציורי קירות בסגנון שקט ורגוע, אין ספק כי ציורי הקיר בבתים המשותפים משדרגים ללא הכר את איכות החיים.

מה הסגנון המומלץ לביצוע ציורי קיר בבתים משותפים?

מאחר ומדובר בבניין משותף ובו עשרות דיירים, אנו מנסים לכוון לטעם של כולם ולכן גם ממליצים על ציורי אווירה רגועים המעניקים לקירות החיוורים מגע של צבע ואווירה נעימה והרמונית. ציורי קיר בסגנון נוף ישראלי הם הציורים המתאימים ביותר עבור המסדרונות בבתים המשותפים. כמו כן אפשר לבחור בציורי אבסטרקט עדינים המשווים לבית המשותף מראה מיוחד ויוקרתי.

מה תהליך ההתקשרות מולנו?

במידה והחלטתם כבר שאתם מעוניינים לבצע ציורי קיר וכן ישנו תקציב מאושר, ניתן לפנות אלינו ואנו נגיע לפגישה עם וועד הבית. בפגישה נראה לכם את אלבום ההשראה שלנו עם הציורים והסגנונות השונים ונייעץ לכם מה מתאים למבנה ולחלל בו רוצים לצייר. חשוב להדגיש שניתן להזמין אצלנו גם את שירותי הצביעה.

צביעת הקירות בשילוב ציורי קיר

במקרים רבים ישנו צורך לצבוע קודם את קירות הבניין לפני שפונים לביצוע ציורי קיר. אנו עובדים עם צוות  צבעים מקצועי אשר יבצע עבורכם את כל עבודות הצביעה כולל הכנה לצבע, סתימת חורים וסדקים וצביעה כוללת של הקירות. לאחר שהקירות הוכנו לקראת ציור הקיר אנו ממשיכים ומבצעים את הציור שבחרתם.

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook

סגור לתגובות