פיסול סביבתי ואומנות סביבתית

פיסול סביבתי ואומנות סביבתית

ישנם סוגים רבים של פיסול סביבתי ואומנות סביבתית. פיסול סביבתי הוא הפסלים שאתם פוגשים מידי פעם בכיכרות, פיסול סביבתי הוא אנדרטה שמטרתה לציין או לזכור אירוע או אישיות מסוימת ופיסול סביבתי הוא יצירות שנוצרו באופן טבעי והונחו בדרך מיוחדת תוך השתלבות במרחב.

אומנות סביבתית משתלבת בנוף העירוני או הכפרי ומשלימה אותו, משדרגת משמעותית את איכות החיים ורווחת התושבים. בשנים האחרונות קיימת מגמה הולכת וגוברת לביצוע פרויקטים של אומנות סביבתית. אנחנו פוגשים אותם בדמות כיכרות מסוגננות אשר מפוזרים בהם פסלים ויצירות אומנות, קירות וחומות הצבועים בצביעה אומנותית, עמודים מפוסלים ועוד. לפניכם מבחר הדמיות של פסלים שניתן להזמין ולבצע במסגרת פרויקט של פיסול סביבתי.

סגנון הפיסול הסביבתי שלנו הוא סגנון פיסול אבסטרקט בצורות וצבעים היוצרים נוכחות במרחב. הניגוד בין צורות עגולות לזוויתיות, בין יציקת בסיס הפסל לבין העדינות והאווריריות של הפסל עצמו, כל אלה יוצרים אצל הצופה תחושה של דינאמיות ועניין וכמובן לא מאפשרים להתעלם מנוכחות יצירת האומנות הסביבתית.

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook

סגור לתגובות