צביעת משאיות מכל הסוגים בשילוב צביעה אומנותית

בשנים האחרונות המודעות לנושא המיתוג הולכת וגוברת. עסקים משקיעים סכומים ניכרים במיתוג העסק הן באמצעות צבע, הן באמצעות שפה גרפית והן באמצעות הפרסום. ישנן חברות שהן בעלות רכבים והרכבים אף הם ממותגים עם לוגו החברה וצבעיה.

אך אם מדובר בחברה שהיא בעלת משאיות, פשוט חבל שלא לנצל את השטח הענק של הפרסום בחינם ומומלץ להפוך את המשאית לשלט ענק המפרסם את העסק. צביעת משאיות ומיתוגן הוא עסק לא זול. הדפסות דיגיטליות על גבי משאיות דוהות עם השנים ואם מדובר במשאית עם חיפוי שמשונית הדרך היחידה לשפר את מראה המשאית הוא להוריד את כל החיפוי ולהדפיס מחדש אך הדבר כרוך בעלויות גבוהות.

אנחנו הגענו לשיטה מיוחדת של צביעת משאיות. מדובר בתהליך ייחודי וידני המשלב צביעה בצבעים עמידים במיוחד עם ציור אומנותי שהופך את המשאית למיצג נייד בדרכים. כמובן שהאפקט הוא מדהים ולכן הערך הפרסומי שווה זהב.

ניתן לבצע כל סגנון בצביעת המשאית הן על שמשונית קיימת והן משטחים אחרים כגון מתכת, פיברגלס וכו’. התהליך מבוצע יחד עם צוות מטעם החברה, כאשר אנו מכינים דוגמה קטנה אשר על פיה תבוצע צביעת המשאית.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לפגישת היכרות בנושא צביעת המשאיות שלכן בדרך שתהפוך אותך לאטרקציה בדרכים.

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook