ציורי קיר לחדרי ילדים

ציורי קיר לחדרי ילדים

האם אפשר להפוך את חדר הילדים לחלק מסיפור אגדה של הילד? מדוע לא בעצם.

יותר ויותר הורים מעוניינים להעניק לחדר הילדים לא רק צבע פסטלי או תמונה אלא סיפור מופלא שמצויר על הקיר. ציורי קיר לחדרי ילדים הפכו ממזמן לחלק מעיצוב חדר ילדים ותינוקות.

משקיעים בעגלה יוקרתית, בגדי מותגים ,רהיטים וכו’ אז למה לא בעצם להשקיע בציור קיר על אחד מקירות חדר הילדים? 

ציורי קיר לחדרי ילדים

ציורי קיר לחדרי ילדים

 

ציורי קיר לעיצוב קירות

הורים נוהגים לרהט את חדר התינוק כמעט לפי “צו אופנה” – הקירות נצבעים בצבע פסטלי ,בד”כ אחיד. לעיתים עם שני גוונים של צבע המופרדים על ידי בורדר העובר לאורך הקיר וזה יכול להיות גם טפט או קרניז אלו ה”כללים” של עיצוב חדר תינוקות. כשהתינוק גדל מעט והופך לפעוט השומע כבר סיפורים ואגדות אפשר כבר להעניק לעולמו מימד חדש.  

יש הורים שמעדיפים לצבוע את הקירות בצבע שיחזיק לשנים רבות. אך הורים רבים כבר הבינו שדווקא החלפה של הציורים על הקיר היא עניין לא יקר . משתלם לשנות אוירה דרך צבע הקירות – צביעת קירות אינה השקעה יקרה בהשוואה להחלפת מערכת ריהוט למשל ומצד שני מעניקה אוירה שונה לחדר ו”גדלה” עם הילד.

ילדים לא תמיד שומרים על הקירות ולעיתים קל יותר לראות כתם על קיר הצבוע בצבע פסטלי אחיד מאשר על קיר בו מתנוסס ציור קיר. ציורי קיר הם ססגוניים ולפיכך מסווים נפלא כתמים שמתגנבים פה ושם לקיר. כמובן ניתן לשטוף את הקיר במים וכך עוד פחות רואים סימני ליכלוך על קיר עם ציורי קיר.

ילד הרואה את גיבורי האגדות שלו על הקיר שומר יותר על הקיר ומכבד את יצירה. ובכלל ציורי קיר מעשירים את דמיונו של הילד ומעניקים חוויה אסטטית לחייו.

האמן רוני גולדברג מצייר ציורי קיר לחדרי ילדים מעל 30 שנה, ניתן לבחור כמעט כל דבר העולה בדמיונכם ולקבל ציור קיר ברמה גבוהה ועמיד לשנים רבות.

ציורי קיר לחדרי ילדים

ציורי קיר לחדרי ילדיםל

 

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook

סגור לתגובות