ציורי קיר למרפאה

ציורי קיר למרפאה

ציורי קיר למרפאה

הרבה מרפאות, קופות חולים ובתי חולים מזמינים ציורי קיר למרפאה. ציורי קיר המבוצעים לרוב על קיר אחד במרפאה ,ציור שמשרה אווירה עליזה יותר במקום בו מגיעים בד”כ אנשים שאינם נמצאים בקו הבריאות. האמן רוני גולדברג המתמחה בציורי קיר למוסדות ציבוריים מבצע בין היתר ציורי קיר למרפאות ,בתי חולים וקופות חולים ובאמתחתו רקורד מכובד של מוסדות ציבור שלהם ביצע ציורי קיר איכותיים. ציורי קיר למרפאות אינם שונים מציורי קיר למוסדות ציבוריים אחרים למעט העובדה שכל מרפאה או בית חולים בוחרים בנושאים אחרים לציור שעל הקירות וכשמדובר בציורי קיר למרפאות ילדים מדובר בקירות עליזים וצבעוניים במיוחד.

מרפאות ילדים יעדיפו ציורי קיר עם ציורי אגדות ילדים,גיבורי על רצוי כאלו המדברים לבנים ולבנות גם יחד .ציורים שנעשים בד”כ עם צבעים עליזים ועם דמויות הנערצות על הילדים. מה צריך יותר מאשר קיר הנותן אשליה של דלת סתרים לעולם האגדות… ציורי הקיר המיועדים למקומות ציבוריים נעשים עם צבעים עמידים ואיכותיים ויחזיקו לשנים רבות. פגמים וסדקים שעל הקיר וכתמים שעשויים להווצר יוסוו בקלות על ידי הצבעוניות וריבוי הפרטים שעל גבי הציור. ילדים המגיעים לרופא מגיעים בלי מצב רוח טוב ולעיתים הם סובלים ומתוחים מהמפגש עם צוות המרפאה. כשהם מגיעים למרפאה שמדברת אליהם בגובה העינים כלומר מרפאה עליזה, עם ציורי קיר בו הם רואים דמויות עליזות ומוכרות ושיש במרפאה גם שולחן משחק, צעצועים ושאר אביזרים הנותנים להם תחושה שהגיעו לגן הילדים או משחקיה, הרבה יותר קל להם לפגוש את הרופא והם ילכו בפעם הבאה לאותה מרפאה בנכונות גבוהה.

ציור הקיר לעומת ציורי קנבס

רופאים ,קנייני בתי חולים ומרפאות המעוניינים לקשט ולעצב את המרפאה עשויים לשקול לשלב ציור קיר למרפאה. ויש כאלו שיעדיפו ציורי שמן על קנבס. מה עדיף ? ציורי שמן על בד קנבס נתפסים בד”כ כמתאימים לעולם המבוגרים , ציור שמן מתקשר עם יצירת אמנות. ציורי שמן על קנבס ניתנים להסרה ולהעברה מקיר אחד למשנהו וניתן להחליפם בקלות יחסית כאשר נמאס.  ניתן להזמין כל נושא על גבי הציור בין אם זה ציור קיר ובין עם מדובר בציור על קנבס. וגם אם הולכים על תמונה יש לזכור שהציור ,יפה ככל שיהיה ,חייב להיות תלוי על קירות צבועים יפה .

ציורי קיר על תקרת בית חולים איכילוב

ציורי קיר על תקרת בית חולים איכילוב

ציורי קיר למרפאה לעומת זאת הם ציורים קבועים שמחליפים את צביעת הקיר ונעשים בד”כ על ידי צבעים עמידים במיוחד .ציורי קיר במרפאה נעשים על קיר שלם ומחלפים את צביעתו כלומר יש כאן גם צבע וגם ציור. למרפאות ילדים יש נטיה להעדיף ציורי קיר אם כי גם ציורי שמן על קנבס עשויים להתאים למדיי. הבחירה בין ציורי קיר לבין ציורי שמן על קנבס במרפאות ובמבני ציבור היא בסופו של דבר בעיקר עניין של סגנון.

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook

סגור לתגובות