אמנות סביבתית

אמנות סביבתית

אמנות סביבתית

האמן רוני גולדברג עוסק כבר למעלה מ 30 שנה בציורי קיר אמנותיים .

יצירותיו של רוני מונעות מהקונספט של אמנות סביבתית- אמנות שבאה להעביר מסר בו תפקיד האדם להגן על הטבע ולשקם נוף פגוע .

אז אמנם לא בנוף פגוע עסקינן כי אם במבנים שמצויים בשירות האדם כמו מפעלים, קירות, ארונות חשמל, גדרות וכו’ אך בעוד אלו בצורתם המסורתית עשויים בטון ואבן בלתי אסטטיים הפוגעים בנוף הירוק ובאווירה של החיבור לטבע, דואגים ב ר.ג ארט , לכסות מבני תעשייה ,בתי ספר, מוסדות ציבור ואפילו פנסי רחוב ב ציורי קיר וביחד עם הנהלת המפעל השואפת לתדמית חיובית בעיני הציבור, דואגים שהמבנים יהיו ירוקים יותר לסביבה, נאים למראה ואומנותיים.

ציורי קיר למפעלים

אמנות סביבתית במפעלים

 

%d7%9e%d7%a4%d7%a2%d7%9c-%d7%9b%d7%a8%d7%9e%d7%9c-%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%a4%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99%e2%80%8e

 

ציורי קיר למבנים תעשייתיים

רוני מ ר.ג ארט מצייר ציורי קיר עירוניים ותעשייתיים בעשרות עיריות, מועצות עירוניות ומפעלים.

עם הזמן באה ההבנה שציורי קיר אלו אינם רק עניין מסחרי אלא גם ממלאים קונספט ,טרנד עולה של אמנות סביבתית.

מפעלים רבים מעוניינים היום לצבוע את חזות קירות המפעל, את מיכלי האחסון או הצינורות עם ציורי קיר ולהמתיק מעט את הפגיעה בנוף על ידי אומנות סביבתית.

גם עיריות רבות הבינו שחומות הבטון שאנשים רואים בדרך הן אמנם כורח המציאות אך לא חייבות להיות בגווני אפור ומזמינות ציורי קיר עליזים או בקונספט של העיר.

אומנות סביבתית -מפעל רותם אמפורט

אומנות סביבתית -מפעל רותם אמפורט

גם ברחובות עצמם, חדרי חשמל, ארונות חשמל ופנסי רחוב ואפילו ציורי מדרכות ,יותר ויותר ערים מתהדרים עם ציורי קיר צבעוניים . ציורי קיר אלו משאירים את המתקנים ברמת תחזוקה גבוהה (הם מקבלים טפול חלודה, ניקוי המשטח וצבעי מגן ששומרים עלהם לשנים רבות ולא פחות חשוב, “על הדרך” ממלאת העיר אחר קונספט ירוק, אומנותי שצובע את העיר בצבע ושמחה.

ציורי קיר לבתי ספר

אומנות סביבתית בבתי ספר? כן גם בתי ספר למדו שציורי קיר לבתי ספר הם עניין המתקבל בברכה הן על ידי התלמידים ,המורים וההורים.

העברת מסר של אהבת הסביבה, אמנות סביבתית ויצירתיות הן מעמודי התווך של החינוך ולכן יותר ויותר בתי ספר מזמינים ציורי קיר מרהיבים.

 

 

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook

סגור לתגובות