אודותנו

אודותינו

ציורי קיר למבני ציבור

למה בכלל צריך צביעה אומנותית?

הצביעה האומנותית מאפשרת בידול, מיתוג ו”אמירה”. קיימים מספר רב של ציירי קיר המתמחים בציורים של חדרי ילדים אך מעט מאד ציירי קיר אשר תחום התמחותם הוא ציורי קיר וצביעה אומנותית על גבי מבנים גדולים או כאלה שיש ביכולתם לבצע ציורים על ארונות חשמל בכמויות גדולות. אנחנו מציעים גישה וטכניקת ציור שפותחה במיוחד על ידנו ומאפשרת לבצע צביעה אומנותית של מבנים במהירות ובהיקפים גדולים אך גם במחירים סבירים ביותר הקרובים לצביעה סטנדרטית.

הגישה שלנו פשוטה ודוגלת באפשרות להפוך את האומנות לפתרון חסכוני ויעיל בשדרוג נכסים מסוגים שונים. גישה זו גורסת כי א. הצביעה האומנותית משתלבת בצביעה הסטנדרטית ומהווה פתרון בתחום אחזקת מבנים. ב. באמצעות סטנדרטיזציה, תמחור נכון, תהליכי יישום מוגדרים, הכשרת עובדים, שירות לקוחות ושיווק אפקטיבי, ניתן להפוך את האומנות לחלק מהנוף האורבאני ולשדרג את איכות החיים.

מוטו החברה מסכם את כל האמור לעיל היטב: “אם כבר צובעים, אז למה שלא יהיה יפה?”

 

“הגישה שלי מאד פשוטה והיא אומרת דבר אחד: אם כבר צריך לצבוע אז שיהיה יפה! לעתים, כשמדובר בביצוע ציור קיר על מבנה מוזנח וישן, כבר בפגישה הראשונה עם הלקוח אני יכול לראות בדמיוני כמה יפה ומיוחד הוא הולך להיראות וכל זאת בעזרת צבע בלבד! התכנון עם הלקוח הוא התהליך החביב עלי ובכל פעם מרגש מחדש!”

ג. ארנולד, אמן ראשי

למה לבחור בנו?

א
בגלל המקצועיות!

אנחנו צוות וותיק ומנוסה של ציירי קיר עם מאות פרוייקטים במבני ציבור, תעשייה ומוסדות חינוך. אנחנו עובדים בשיטה מסודרת הכוללת פגישה עם הלקוח, הבנת החזון, הכנת סקיצות ו/או הדמיות לציורי הקיר וכמובן ביצוע מקצועי ומושלם.

ב
בגלל היצירתיות

אנחנו מבצעים ציורי קיר ועבודות של צביעה אומנותית בכל סגנון שאפשר לדמיין. כל ציור קיר מותאם למבנה, למיקום וכמובן לקהל היעד. בין אם תרצו ציור קיר מופשט, ריאליסטי, ציור נוף ועוד.. יש לנו עשרות דוגמאות ונשמח גם להתאים סגנון ודוגמה במיוחד עבורכם!

ג
בגלל המבחר

הזמינו אותנו לפגישה ונציג בפניכם אלבום ענק עם מבחר ציורי קיר במאות סגנונות. אצלנו השמים הם הגבול ואנחנו הולכים צעד צעד אתכם בבחירת ציור קיר שיתאים לכם, לחזון ולערכים שלכם ושיהיה כל כולו רק שלכם! מעניין? צרו קשר לפגישת היכרות.

אהבתם? נשמח אם תשתפו...Email this to someonePin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Facebook